FOTO/ Bardhi lajmëron një bashkëpunim mes Ermal Fejzullahut dhe Luiz Ejllit

FOTO/ Bardhi lajmëron një bashkëpunim mes Ermal Fejzullahut dhe

Duket se është realizuar një këngë ndërmjet artistëve të famshëm shqiptarë: Ermal Fejzullahut, Bardhit dhe Luiz Ejllit.

Këngëtarët e njohur kanë bashkuar forcat për një projekt të ri, i cili pritet të publikohet së shpejti.

Kjo konfirmohet edhe nga faqja e Bardhit në rrjetin social "Instagram", përkundër se ai ndodhet brenda spektaklit televiziv "Big Brother VIP Albania 3".

Ata me sa duket kanë punuar për këtë projekt më parë, por që mbase do të lansohet këtë periudhë.

Pavarësisht se i takojnë zhanreve të ndryshme, ky bashkëpunim besohet se do të pëlqehet nga publiku.

Të njëjtit shquhen për projektet që kanë sjell ndër vite, të cilat po ashtu janë shndërruar gjithnjë në hite.

FOTO/ Bardhi lajmëron një bashkëpunim mes Ermal Fejzullahut dhe

EMISIONET