‘Flas me UFO-t, shkoj në vendet më të këqija që ekzistojnë’ Endri Prifti shokon publikun

Endri Prifti, një nga artistët më të preferuar nga publiku shqiptar vazhdon të jetë kryeqendra e vëmendjes për të disatën javë radhazi. Pas mosmarrëveshjeve të shumta me ish-bashkëshorten të cilat u bënë publike, së fundmi Endri ka folur edhe për një anë tjetër tijën, në emisionin e moderatores Ester Bylyku, në 'Glamour Zone' TV ORA.

Së fundmi Endri bëri një deklaratë bombë!

I pyetur nga Ester, se cila është çmenduria më e madhe që ka bërë, Endri përgjigjet: 'Jam i vërtetë, nuk i trembem të tregoj te vërtetën. Abuzoj shumë, rri me ditë pa gjumë, bredh posht e lart në vendet më të këqia që mund të ekzistojnë, në ato që ty s'ta merr mendja. Ose flas edhe me UFO-t (qesh).

Për të ndjekur intervistën e Endrit dhe Stefit, kliko videon më poshtë: 

EMISIONET