Femrat apo meshkujt? Albatros Rexhaj zbulon cili manipulohet më lehtë

Shkrimtari i mirënjohur Albatros Rexhaj, ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin 'Glamour Zone', në Rtv Ora.

Në intervistën përballe moderatores Ester Bylyku, ai shpegoi të vërtetën e xhelozisë toksike si dhe i dha përgjigje, një pyetje shumë interesante.

Ester Bylyku: Sipas mendimit tënd, cili manipulohet më lehtë, femrat apo meshkujt?

Albatros Rexhaj: Mashkulli manipulohet shumë më lehtë. Ketë e ka vërtetuar edhe historia. Përfshirë dhe ajo e Aleksandrit të Madh dhe Roksanës.

EMISIONET