Çfarë po “kurdis” Luiz Ejlli? Këngëtari paralajmëron…

Çfarë po “kurdis” Luiz Ejlli? Këngëtari

Pas fitores së “Big Brother VIP”, Luizi premtoi se do sillte projekte të reja dhe këngë për fansat e tij.

Pas këngës me Donald Veshajn “2 shotsa”, Duket se këngë të reja janë në horizont.

Këngëtari ka postuar ditën e sotme në Instagramin e tij, në story një foto ku duket se është në studio diskografike, duke regjistruar këngë.

Luizi nuk ka publikuar asnjë detaj tjetër, por një gjë është e sigurt, do të jetë hit i verës.

EMISIONET