“Erdhi një moment e thashë boll”, Dafina Zeqiri: Isha e detyruar të bëjë...

Këngëtarja e njohur, një nga divat e muzikës shqiptare Dafina Zeqiri, ka qenë e ftuara speciale në finalen e Why Not, me moderatoren Roza Lati.

Ajo tregoi se në fillimet e karrierës, ishte e detyruar të dilte në skenë apo në klipe ashtu siç  i thoshin, në mënyrë që t’i përshtatej kohës.

Këngëtarja tha se ishte mërzitur nga kjo gjë, deri sa erdhi një moment që bëri dhe vishej ashtu siç donte vet.

“Në fillimet e mia, duhet të vishja taka, fustan. Duhet t’i isha flokët e gjata dhe kaçurrela. Deri në një pikë që thashë “Boll”. Për mua artisti është i veçantë se është vetvetja .”- u shpreh ajo.

EMISIONET