Egli Takos "i zë" krevatin miku i saj: Natën jeta ime!

Egli Takos "i zë" krevatin miku i saj: Natën jeta ime!

Këngëtarja shqiptare, Egli Tako, ka qenë në qendër të vëmendjes nga mediat, kjo pas ndarjes së saj me aktorin e humorit, Olsi Bylyku.

Së fundmi, ajo vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit momente nga përditshmëria e saj.

Mbrëmjen e së mërkurës, ajo ka postuar një foto, ku shfaqet maçoku i saj, i cili po fle në krevatin e saj dhe e ka shoqëruar me fjalët: "Natën jeta ime!"

Egli Takos "i zë" krevatin miku i saj: Natën jeta ime!

EMISIONET