“Egla e ka bërë pis fitoren”- Jul Deda tregon lidhjen me Heidin: I kemi nënat….

“Egla e ka bërë pis fitoren”- Jul Deda tregon lidhjen me

Moderatorja Erjola Doçi intervistoi Jul Dedën në emisionin më të ri që filloi në Top Channel, Top Arena. Mes shumë pyetjesh për jetën personale, Erjola nuk i kurseu pyetjet as për Big Brotherin dhe ish-banorët.

“Ato që nuk e meritojnë fitoren e bëjnë pis, a thua të jetë rasti i Egla Cenos”-ishte pyetja e moderatores.

“Në rastin e Eglës, e ka bërë pis”-u shpreh Juli.

Po ashtu, Juli u pyet edhe për thashethemet se ka lidhje familjare me Heidin, dhe ai i hodhi poshtë këto zëra.

“Një zog pushëverdhë më tha se ti dhe Heidi Baci jeni kushërinj, jeni apo jo?”

“I kemi nënat femra. Asnjë lidhje farefisnore, e përgënjeshtroj komplet.”-tha Juli.

EMISIONET