FOTO+VIDEO/ E tradhtoi Xhensila? Bes Kallaku shprehet nëpërmjet këngës, "lumë" komentesh: Gjynah, ja paske...

FOTO+VIDEO/ E tradhtoi Xhensila? Bes Kallaku shprehet nëpërmjet

Divorci mes Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallakut duket se nuk po shkon shumë mirë. Dyshja aludohet se ka nisur me dedikimet dhe kunjat në projektet e tyre muzikore.

Para pak kohësh, këngëtari publikoi një këngë me titull "Intrigantja", ku niste me vargjet “Zemra do mi nisësh 1000 paund se e kam mamin sëmurë, e kam në spital”.

Kjo u aludua nga ndjekësit si një kunjë, pasi para disa vitesh aktori kur ka rrëfyer historinë e njohjes me Xhensilën ka thënë se arsyeja që e bëri për vete këngëtaren ishte përkujdesja e tij ndaj mamasë së saj, e cila ishte e sëmurë.

Ndërkohë që sot, Bes Kallaku ka publikuar një tjetër këngë të re me titullin "Mosmirënjohja".

Shumë komentues aludojnë përsëri se ajo i kushtohet ish-partneres së tij, Xhensila Myrtezaj.

 

EMISIONET