E pazakontë/ 42-vjeçarja padit fqinjën për të brendshmet provokuese: I var në tel për të joshur burrin tim

E pazakontë/ 42-vjeçarja padit  fqinjën për të

Një grua në Meksikë ka paditur fqinjën  për një arsye të çuditshme.

Gruaja 42-vjeçare pretendon se fqinja var të  brendshmet në tel, në kopshtin para shtëpisë në mënyrë provokuese, për të joshur bashkëshortin e saj.

Kur policia mbërriti në shtëpi, 42-vjeçarja i tha efektivëve  se do të denoncojë fqinjën, varjen provokuese  të brendshmeve  në kopshtin para shtëpisë.

Yuvitza akuzoi fqinjin e saj "të fëlliqur"  dhe se ka për thyer etikën e sjelljes, shkruan 'The Sun'.

42-vjeçarja shpjegoi se si ka parë se burri i saj shikon vazhdimisht të brendshmet e komshies të varura në tel, Sipas saj nuk ishte rastësi që ajo i vari të brendshmet në tel ditën e shtunë, kur bashkëshorti i saj ishte pushim./Ora News/

EMISIONET