Dy këngëtaret shqiptare bashkojnë forcat për këtë verë… Ja cilat janë ato

Kida dhe Tayna do të bëhen bashkë dhe këtë verë do të sjellin bashkëpunimin e tyre të parë sëbashku. Njëra repere dhe tjetra e RnB dhe pop me shumë mundësi do të kenë punuar fort për të sjellë diçka të veçantë për këtë verë të nxehtë.

Duket sikur deri tani ato kanë qëndruar të qeta dhe me shumë mundësi presin momentin për të lançuar këtë këngë të re.

Pritshmëritë janë të mëdha pasi të dyja artistet kanë prodhuar hite në karrierat respektive, kështu që jemi gjithë sy e veshë nga ato.

EMISIONET