'Donald Veshaj më gjurmon në Instagram' Xhafer Thaqi publikon faktet

'Donald Veshaj më gjurmon në Instagram' Xhafer Thaqi

I ftuar në fundmi në emisionin e moderatores Ester Bylyku 'Glamour Zone' në TV ORA, Xhafer Thaqi tha se Donald Veshaj e gjurmon në Instagram atë dhe faqet e fansave të tij.

I pyetur nga Ester, pse ka thënë se nuk e njeh Donaldin, Xhaferi publikoi foton dhe u shpreh: 'Nuk e njoh unë atë, më njeh ai mua. Shiko si më sheh storyt në Instagram mua dhe faqeve të fansave të mi.'

Ndër të tjera, ish-konkurenti i Përputhen, publikoi në video-skandal të autores Olsa Muhameti e cila mëson konkurrentët çfarë të bëjnë përpara emisionit.

Xhaferi gjithashtu zbuloi dhe cila konkurrente e Përputhen ka kryer marrëdhënie seksuale me 2 meshkuj.

Për të zbuluar gjithçka, klikoni videon e mëposhtme: 

EMISIONET