'Doktori i Fiksit' përlotet në 'Glamour Zone' kur flet për rikthimin në televizion: E kam adhuruar

Gentjan Pjetri ose ndryshe i njohur si “Doktori i Fiksit" u rikthye sërish në ekran si bashkëprezantues në një emision mëngjesi, pas vitesh mungesë.

I ftuar në emisionin 'Glamour Zone', të moderatores Ester Bylyku në Rtv ai tregoi si e ka përjetuar këtë eksperiencë të re në televizion.

 Emocionin nuk e fsheh, madje dhe përlotet.

"Më kishte marrë malli shumë. Po ta zgjas prekem. E kam adhuruar dhe e dua."

EMISIONET