"Do marr policinë, po liroje?" Ndjekësit shqetësohen me pamjen e Arjan Konomit

"Do marr policinë, po liroje?" Ndjekësit shqetësohen me

Opinionisti shqiptar, Arjan Konomi, njihet për shpirtin aventurier që ka për të shëtitur botën.

Këtë vit ai nuk është angazhuar në televizion, teksa në rrjetet e tij sociale poston shpesh pamje nga udhëtimet e tij duke eksploruar vende të ndryshme.

Së fundmi ai ka ndarë në platformën "TikTok" një video nga Australia, ku ka shqetësuar jo pak fansat me paraqitjen e tij.

Në video, Arjani duket ndryshe në fytyrë dhe me flokë të thinjura, kjo ka habitur ndjekësit në rrjetin social.

Disa nga komentet e tyre ishin: "Kush je ti dhe çfarë i ke bërë Arjanit?", "Ka bo operacione ky a ca?", "Ku është Arjani dhe pse e ke ngrënë?", etj.

"Do marr policinë, po liroje?" Ndjekësit shqetësohen me"Do marr policinë, po liroje?" Ndjekësit shqetësohen me

EMISIONET