Djali shpenzon 100 mijë £ për tu dukur si idhulli i tij Britney Spears

Djali shpenzon 100 mijë £ për tu dukur si idhulli i tij Britney

Një fans i Britney Spears thotë se ka shpenzuar më shumë se 100,000 £ për operacione plastike për t'u dukur si idhulli i tij.

Bryan Ray, nga Los Angeles, SHBA, ka bërë mbi 100 procedura kozmetike për t'u dukur si mbretëresha e popit dhe është zotuar se nuk do të ndalet kurrë.

31-vjeçari i është nënshtruar ndërhyrjes së hundës, injektimit të yndyrës në faqe, heqjes së qimeve me lazer, mbushjes së buzëve dhe disa injektimeve botox.

Ai madje ka ngritur qepalla për t'i ngjasuar "syve të mëdhenj të bukur të Britney".

Super fansi pretendon se këngëtarja e "Toxic" e ndihmoi atë të kuptonte veten ndërsa rritej, dhe e ka përshkruar atë si "përsosmëri".

Bryan shpjegoi se udhëtimi i tij filloi kur nëna e tij pagoi 22,000 £ për të bërë fasetat e tij kur ai ishte 17 vjeç.

Operacioni u bë për të kopjuar buzëqeshjen e këngëtares dhe fansi thotë se nuk është kthyer kurrë pas.

“Unë e kam bërë këtë që kur kam qenë 17 vjeç dhe nuk kam mbaruar. Unë jam një vepër arti e vazhdueshme”, tha ai për The Daily Star.

Ai vazhdoi: “Kur shoh veten në pasqyrë, jam shumë i lumtur. A jam perfekt? Jo, absolutisht jo.

“Unë jam njeri ashtu si gjithë të tjerët dhe aspiroj për një nivel të caktuar bukurie që ta marr frymëzimin tim nga Britney Spears dhe që nuk do të ndryshojë kurrë sepse admirimi im për të vetëm është rritur gjatë dy dekadave të fundit.

“Mendoj se ajo është më e bukur tani sesa unë 20 vjet më parë, sepse rritja ime emocionale është më e fortë dhe ajo do të jetë gjithmonë kulmi i bukurisë në sytë e mi dhe unë gjithmonë do të përpiqem për një bukuri si ajo”.

Bryan, i cili drejton një kompani ushqimore të marihuanës (ushqim me kanabis), thotë se ai merr Botox çdo gjashtë javë për mirëmbajtjen dhe heqjen e qimeve në fytyrë dhe në të gjithë trupin e tij çdo tetë deri në 10 javë, në mënyrë që të ruajë pamjen e veçantë.

Ai gjithashtu pretendon se shpenzon rreth 400 £ në muaj për kremra për të mbajtur lëkurën e tij të duket rinore.

Por Bryan pranon se stili i tij i jetës “obsesive” tërheq vëmendjen negative, përfshirë ata që e kritikojnë atë për operacionin e tij plastik.

“Nuk është për të gjithë dhe nuk po i inkurajoj të gjithë të dalin dhe të bëjnë operacione plastike, por po i inkurajoj të gjithë që të jenë pozitivë ndaj trupit në çfarëdo mënyre që ju duket”, shtoi ai.

Djali shpenzon 100 mijë £ për tu dukur si idhulli i tij Britney Djali shpenzon 100 mijë £ për tu dukur si idhulli i tij Britney

EMISIONET