"Dita e mashtrimit"/ Për çfarë po flet Jori Delli? Kush është partneri i "krimit"?

"Dita e mashtrimit"/ Për çfarë po flet Jori Delli?

Ish- banorja e spektaklit televiziv "BBV2", Jori Delli, është tepër aktive në rrjetet sociale, ku ndan momente nga përditshmëria me ndjekësit e saj.

Modelja tashmë është në një lidhje me këngëtari italian Fredde Palma, i cili u përfol shumë nga mediat shqiptare.

Ndërkohë që mbrëmjen e së hënës, Jori mesa duket ka thyer rregullat e dietës, pasi shfaqet duke ngrënë hamburger me patate të skuqura dhe ketchup.

"Dita e mashtrimit"- ka shkruar ajo, teksa në foton tjetër shfaqet me partnerin e saj, gati për të fjetur.

"Dita e mashtrimit"/ Për çfarë po flet Jori Delli?

"Dita e mashtrimit"/ Për çfarë po flet Jori Delli?

 

EMISIONET