Demi Moor publikon foto me të dashurin 13 vite më të vogël

Demi Moor publikon foto me të dashurin 13 vite më të vogël

Aktorja Demi Moore dhe i dashuri i saj i ri nuk fshihen më.

Ka qenë vet aktorja e cila ka publikuar disa foto në rrjetet sociale së bashku me Daniel Humm, shefi i njohur zviceran i restorantit “Eleven Madison Park” në Nju Jork. 

Të dy kanë 13 vite diferencë por kjo nuk duket se e pengon dashurinë e tyre.

Sipas mediave të huaja, aktoren 59-vjeçare dhe shefin e kuzhinës 46-vjeçare i bashkon pasioni për të ushqyerit vegan.

Aktorja moshën 18-vjeçare ajo u martua me muzikantin Freddy Moore, nga i cili u divorcua në vitin 1985. Nga viti 1987 deri në vitin 2000 ajo ishte e martuar me aktorin Bruce Willis, me të cilën pati tre vajza. Në shtator 2005 ajo u martua me aktorin Ashton Kutcher. 

Pas ndarjes së shpallur në nëntor 2011, çifti u divorcua në vitin 2013. Tani ata kanë gjetur lumturinë me Daniel Humm.

Demi Moor publikon foto me të dashurin 13 vite më të vogël

Demi Moor publikon foto me të dashurin 13 vite më të vogël

EMISIONET