Dasma/ Shkëlzeni i këndon 'Arminës "jam çun tirone". Video që nuk e keni parë ende nga dasma

Dasma/ Shkëlzeni i këndon 'Arminës "jam çun

E gjithë vëmendja ka qenë dje tek dasma e Shkëlzen Berishës dhe Armina Mevlani. Çifti i dha fund beqarisë dhe kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë. 

Videot dhe foto nga dasma e tyre janë bërë virale në të gjithë rrjetet sociale.

Ne po ju sjellim një moment që nuk e keni parë ende.

Kur Shkëlzeni i këndon Arminës “Çun tirone” (Shikoni videon bashkangjitur) 

Dasma shkoi bukur, në një moment Armina kërceu vallen e Tropojës. Edhe mamaja e Arminës I bëri një surprizë çiftit duke performuar live një këngë.

@rtvoranews Dasma/ Shkëlzeni i këndon 'Arminës "jam çun tirone". Video që nuk e keni parë ende nga dasma #rtvora #dasma #shkelzenberisha #arminamevlani ♬ original sound - Ora News

EMISIONET