Dafina Zeqiri tregon modelin e thonjve duke kapur dorën e partnerit

Dafina Zeqiri tregon modelin e thonjve duke kapur dorën e partnerit

Këngëtarja kosovare, Dafina Zeqiri, është përfolur shumë nga mediat për ndarjen e saj nga Dj Geek dhe për lidhjen e re që krijoi së fundmi, të cilën e bëri publike menjëherë.

Para një jave ajo kaloi pushimet e para me partnerin e saj, të cilat nuk përfunduan mirë pasi këngëtarja përfundoi në spital nga bronkiti.

Tashmë ajo duket më mirë, dhe poston shpesh momente nga përditshmëria e saj.

Ditën e enjte, ajo publikoi një foto ku shfaqet e kapur për dore me partnerin , në një restorant.

Në videon pasardhëse ajo ka treguar gjithashtu dhe modelin e thonjve të saj, teksa shihet pasagjere në makinë.

Dafina Zeqiri tregon modelin e thonjve duke kapur dorën e partneritDafina Zeqiri tregon modelin e thonjve duke kapur dorën e partnerit

EMISIONET