Cher rikthehet me ish-in e asaj 40 vite më të ri

Cher rikthehet me ish-in e asaj 40 vite më të ri

Këngëtarja me famë botërore Cherilyn Sarkisian, e njohur me emrin e artit Cher, është parë së bashku me ish-in e saj 40 vite më të ri Alexander Edëards, duke darkuar në “Funke” të Beverly Hills të premten mbrëma.

Dyshja, e cila u nda në muajin maj, iu bashkua për darkë artistit J Balvin, dhe e të dashurës së tij, Valentina Ferrer, si dhe reperit Tyga.

Edhe pse me sa duket ata ishin ndarë, një burim thotë se ish-zogjtë e dashuruar nuk e humbën kurrë kontaktin me njëri-tjetrin.

Cher rikthehet me ish-in e asaj 40 vite më të ri

EMISIONET