Butrint Imeri "peshkon" Jorin e BBV, ja mesazhi që zuri ngushtë Kiarën dhe Luzin para banorëve

Butrint Imeri "peshkon" Jorin e BBV, ja mesazhi që zuri

Një mesazh shumë i papritur ka shkuar sot në shtëpinë e BBV, ku sipas asaj që u shfaq në ekran Butrint Imeri i ka dërguar një mesazh Jorit. 

“Një bukuroshe si ti, mirë se të vish në Kosovë!”- shkruhet në mesazhin që mban dërguesin: B…… Imeri KS.

Nita ishte ajo e cila tha se mund te jete Butrint Imeri, duke u bazuar ne pikat që ka vendosur te emri, sa shkronja ka emri aq pika ishin vendosur.

Reagimi i Kiares ishte tejet interesonte, fytyra e saj u zbehe dhe mbeti e habitur, ndërsa Luizi që ishte pranë saj me një buzëqeshje të sforcuar tentoi të tejkalojë situatën.

EMISIONET