Bora Zemani feston 30-vjetorin, fton Vin Velin në festën e ditëlindjes

Bora Zemani feston 30-vjetorin, fton Vin Velin në festën e

Bora Zemani festoi 30-vjetorin në datën 9 janar.

Por ditën e djeshme, moderatorja kishte organizuar një festë madhështore ku kishte ftuar të gjithë miqtë e saj.

Një nga të ftuarit që mori vëmendje në ditëlindjen e Borës është edhe ish-partneri i saj, Vin Veli me të cilin ka edhe një djalë, Arborin.

Disa nga të ftuarit në ditëlindje ishin Xhensila Myrtezaj, Klajdi Haruni, Bruno, Olti Curri, Semi Jaupaj, Olsa Muhameti, Arjan Konomi si dhe shumë konkurrentë të “Për’puthen”.

Bora Zemani feston 30-vjetorin, fton Vin Velin në festën e

EMISIONET