“Boh sa më ka vrarë, të betohem”! Çfarë ndodhi? Roza hipën sipër krevatit të Romeos dhe e godet me shqelma

“Boh sa më ka vrarë, të betohem”! Çfarë

Roza dhe Romeo kanë patur disa debate së fundmi, ku nuk kanë munguar sharjet dhe ofendimet mes tyre.

Në orët e para të mëngjesit, kur banorët ishin në dhomën e gjumit dhe po bëheshin gati për të fjetur, Roza shkon tek krevati i Romes, i hip sipër dhe e godet me këmbë.

Romeo mbështillet me jorgan dhe përpiqet që ta shmangë. Pasi Roza largohet, Romeo shprehet se ka shumë dhimbje.

Romeo Veshaj: Më ndihmoni, produksioni më ndihmoni! Mos! Boh sa më ka vrarë, ju betohem. O sa më ka dhembur, të betohem më vrau shumë.

Ndërkohë që në sfond dëgjohen edhe të qeshurat e banorëve të tjerë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

EMISIONET