Barbie Sinss, aktorja e filmave porno rrëfen jetën e saj, Ja pse prindërit nuk e kanë problem punën time

Barbie Sinss, aktorja e filmave porno rrëfen jetën e saj, Ja pse
Emri i saj i artit është Barbie Sinss, një regjisore dhe aktore e industrisë së filmave për të rritur në Angli. Pjesë e siteve më të klikuara +18 vjen ekskluzivisht në D-Night për të treguar historinë e saj sesi nisi gjithçka për të.

Dajana: Barbie çfarë i ka munguar fëmijërisë tënde?

Barbie Sinss: Po…mami dhe babi ishin të ndarë dhe unë jetova në në një shkollë kur unë isha e vogël. Kjo gjë është paksa e zakonshme në Londër kur një familje e shtresës së mesme i çon fëmijët në këtë shkollë dhe i merr vetëm në fundjavë, pra është normale.

Dajana: Pra ti e ke kaluar adoleshencën pa prindërit dhe ndoshta kjo ka ndikuar për të bërë zgjedhjet e tua vetëm në jetë?

Barbie Sinss: Po besoj se mund të jetë kështu dhe nuk e kisha menduar në këtë formë dhe kjo është thjesht puna ime.

Prindërit e mi nuk e kanë patur problem që unë jam pjesë e kësaj industrie, por në fakt dëshironin që unë të bëhesha një mjeke apo avokate si gjithnjë.

D-Night një program nga Dajana Shabani live në Rtv Ora nga e Hëna në të Enjte 23:00-00:00
Për më shumë klikoni në linkun më poshtë:

 

EMISIONET