Aurela Gaçe do i vërë "zjarrin" klubeve të natës, bëhuni gati të "kceni me tupana"

Aurela Gaçe do i vërë "zjarrin" klubeve të

Nuk ndalet Aurela Gaçe. Pas suksesit me këngën "Tradhëtar" të publikuar vetëm dy javë më parë, mbrëmjen e sotme ajo ka publikuar projektin më të ri që duket se do të ndezë mbrëmjet verore.

Kënga mban titullin "Kce me tupana"  dhe vjen si gërshetim i elementëve të muzikës folk dhe atyre moderne.

Ashtu siç thuhet edhe ndër vargje, këngëtarja e ka ndarë mendjen të shkrijë borën me tupana.

EMISIONET