Arjan Konomi u përgjigjet komenteve për pamjen e tij: Jam një vagabond...

Arjan Konomi u përgjigjet komenteve për pamjen e tij: Jam një

Opinionisti Arjan Konomi, njihet për shpirtin aventurier që ka për të shëtitur botën.

Këtë vit ai nuk është angazhuar në televizion, teksa në rrjetet e tij sociale poston shpesh pamje nga udhëtimet e tij duke eksploruar vende të ndryshme.

Së fundmi ai ka ndarë në platformën "TikTok" një video nga Australia, ku ka shqetësuar jo pak fansat me paraqitjen e tij.

Së fundmi, Arjani ka zgjedhur të reagojë mbi këto komente me anë të një postimi në rrjetin social "Instagram", ku sqaron se është shumë mirë me shëndet, teksa i falënderon ndjekësit për shqetësimin e tyre:

"Tungjatjeta nga "Tropical Forest North Australia"! Jam shumë mirë me shëndet! Rrofshi që bëheni merak për mua! Fjalët e kësaj kënge duken sa jam bërë për mua : “Jam një vagabond që qetësi nuk gjen kurrë, dua veç veten time dhe lirinë time".

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arjan Konomi (@arjankonomi_)

EMISIONET