Anxhela Peristeri e pranon: E kam gjetur "mbretin" e zemrës

E ftuar këtë puntatë të Why Not në RTV Ora ishte dhe këngëtarja mjaft e dashur për publikun Anxhela Peristeri.

Veҫ projeteve të reja dhe pjesëmarrjes në “Kënga Magjike”, këngëtarja u ‘ngacmua” pak dhe për jetën private, ku këngëtarja u shpreh se e ka gjetur dhe “mbretin” e zemrës së saj

Roza Lati: Ti shquhesh për balada. Ke bërë dikur një këngë “Ishe mbret në zemrën time”. Një pyetje ka Why Not, e gjete mbretin e zemrës tënde?

Anxhela Peristeri: Po mirë moj, e gjeta. E paskam gjetur. E kam gjetur…

EMISIONET