Andresa Ambrosio bëhet nënë për herë të parë

Andresa Ambrosio bëhet nënë për herë të parë

Moderatorja bukuroshe dhe simpatike për publikun Andresa Ambrosio është bërë nënë për herë të parë.

Andresa është bërë nënë e një djali ndërsa në faqen e saj në Instagram ka publikuar një foto teksa mban dorën e tij.

“Mi prendero cura di te” (Do të kujdesem për ty), është kënga me të cilën ajo ka shoqëruar postimin e saj.

Andresa Ambrosio bëhet nënë për herë të parë

EMISIONET