Albi Nako surprizohet nga partnerja, i kërkon të largohet

Albi Nako surprizohet nga partnerja, i kërkon të largohet

Albi Nako mbrëmjen e sotme është surprizuar nga partnerja e tij, Doris.

Pasi u fut në shtëpi, ajo e këshilloi që të nis të luaj.

Përvec këtyre fjalëve, ajo shprehu dhe se në qoftë se ai nuk përshtatet dot në shtëpi, le të dalë nga shtëpia dhe të vazhdojnë planet e tyre.

"Tani nis loja", tha Albi pas takimit.

EMISIONET