A ja ka rrëmbyer dikush zemrën? Deklarata e fortë e Krusitës në "Why Not"

Këngëtarja Krusita ka fituar zemrat e një publiku të gjerë. Ka shumë suksese njëra pas tjetrës.

Në emisionin” Why Not” në RTV Ora këngëtarja Krusita  foli rreth jetës së saj private.

Të gjithë fansat e saj mund të jenë kurioz nëse ia ka rrëmbyer dikush zemrën asaj.

Gazetarja: Si të ka shkuar jeta këto kohë?

Krusita: Mirë, shumë mirë. Tani mund ta them këtu lirisht ta marri vesh gjithë bota. Unë jam single.

Shenim: *Ky është artikull ekskluziv i Ora News, që gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”. Artikulli mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar “Ora News” bashkëngjitur me linkun e artikullit origjinal.

EMISIONET