Të shtëna në ajër me armë zjarri në Korçë.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen 4, ndërsa policia konfirmon se shtetasi që ka shtënë në ajër është ndaluar.

Sipas policisë, nuk ka qenë një moment konflikti, por ky person thjeshtë ka shtënë në ajër.

Fatmirësisht nga të shtënat nuk raportohet për të lënduar.

Policia po merr në pyetje 35 vjeçarin rreth ngjarjes dhe shkaqeve, ndërkohë ka sekuestruar edhe armën e përdorur.