Vildane Zeneli, modelja bukuroshe kosovare e cila po ndërton karrierën e saj në USA, së fundmi i ka vënë “flakën” Instagram-it.

Ajo njihet për pozat e videot provokuese, si dhe për format bombastike.

Në videon e fundit të postuar, Vildane Zeneli shihet në dhomën e gjumit e veshur me streçe, teksa tund të pasmet dhe i drejton ato nga kamera.