Një 84-vjeçar është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm (16 shtator), në Kavajë.

I mosuharu u gjend i vetëvarur në banesë.

”Më datë 16.09.2020, rreth orës 09:50, në lagjen Nr.5, tek rruga e “Ferrave”, Kavajë, në banesë, është gjetur pa shenja jete, i vetë’varur, shtetasi Sh.S., 84 vjeç”, informon policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

(Foto ilustruese)