S’na kishte treguar asgjë më herët, por këngëtarja Dafina Zeqiri na befasoi sot me postimet e fundit në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo ka treguar se i është nënshtruar një operacioni delikat në gju, pas dëmtimit të ligamenteve të tij.

Për pesë javë, Dafina ka kaluar ditë të vështira teksa rikuperohej dhe gjithë këtë proces ajo e ka filmuar për ta ndarë me ndjekësit e saj më pas.

“Kanë qenë 5 javë të gjata”- shkruan Dafina krahas postimit, duke marrë qindra komente të ndjekësve të cilët i urojnë shërim të shpejtë.