Pak para nisjes së “Ora Verore” në RTV Ora, stafi i emisionit të bashku me gazetaren dhe prezantuesen Albana Caushaj, i kanë bërë një kamera të fshehtë autorit të programit, gazetarit Ronaldo Sharka.

Situata është e tillë: Albana është zënë me operatorin, për këtë arsye kjo e fundit vendos të largohet nga programi ndërsa drejtori prodhimit në RTV Ora vendos të programi të mbyllet, stafi të marrë valixhet dhe rikthehet në Tiranë.

Për më tepër ndiqni videon!