Mbrëmjen e sotme, moderatorja e njohur, Jonida Vokshi vendosi të prezantojë me ndjekësit e saj për herë të parë  vogëlushen e saj.

Ajo publikoi një foto me të voglën në krahë, duke zbuluar dhe pamjen.

Të shumta kanë qenë komentet nga ndjekësit dhe miqtë e Jonidës dhe partnerit të saj mrëpo, ai që na kapi menjëherë syri ka qenë komenti i Klea Hutës.  E cila e ka mëse të qartë që Emi do të jetë nusja e djalit të saj, Krid.

“O shpirt i vogël, mos të paftë syri keq. Të dua Emi, kjo pra miq është nusja e djalit tim”, ka shkruar Klea poshtë fotove të Emit, duke qeshur.

Një gjë është e sigurt që si miqësia e ngushtë që ka Jonida dhe Klea  edhe  Emi me Krid do të kenë të njëjtën marrëdhënie.