Eriona Sulejmani njihet tashmë si një nga femrat më provokuese të Instagramit. Ajo shpesh herë publikon foto “hot” ku ekspozon linjat e saj trupore.

Së fundmi ajo, ka publikuar fotografi e zhveshur nga plazhi duke mbuluar asetet e saj me duar.

Komentet dhe pëlqimet e shumta nuk i munguan nga numri i madh i ndjekësve në llogarinë e saj në Instagram.

Ish gruaja e futbollistit, Blerim Xhemaili shpeshherë publikon imazhe provokuese në rrjete sociale duke venë në pah figurën e saj trupore.