Fotot e J.Lo mbrëmjen e djeshme shkaktuan një ‘tërmet’ në rrjetet sociale. Nudo dhe me forma perfekte ajo rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve.

Mirëpo, VIP-at shqiptarë kanë guxuar më parë ti thonë ‘stop’ paragjykimeve dhe nuk janë menduar dy herë për të dalë para aparatit fotografik tërësisht nudo.

Si femrat ashtu dhe meshkujt e showbizzit shqiptar nuk janë kursyer aspak duke thyer kështu tabutë.

Disa prej tyre janë fotografuar për nevojat e ndonjë videoklipi dhe disa të tjerë thjesht për ndonjë set fotografik.

Më poshtë do të gjeni fotografitë të cilat u përfolën shumë dhe thyen rrjetin me klikime dhe komente.