Hoxha: Edi Rama është një talent në tradhëti, ka tradhëtuar Metën, Bashën dhe Nanon

Hoxha: Edi Rama është një talent në tradhëti, ka

I ftuar në PolitikOn nga Alfred Lela në RTV Ora, analisti Artan Hoxha u shpreh se Rama është talent në të tradhëti

Hoxha: Edi Rama është një talent në tradhëti, ka tradhëtuar Metën, Bashën, Nanon. Ai ka kohë që e ka ushtruar këtë profesion. Tashmë listat janë po aq të mbyllura sa ishin, opozita parlamentare u përdor për të zhbërë formulën e koalicioneve. Ai kryeministër që thoshte kishte respekt për opozitën parlamentare, tashmë u thotë se nuk marrin asnjë votë.

https://youtu.be/bYqp7BrKk7c

EMISIONET