Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë.

Një grua është gjetur e mbytur në një rezervuar në Surrel.

”Më datë 17.09.2020, rreth orës 09:00, në Surrel, në një rezervuar, është gjetur e mbytur një shtetase e seksit femër, ende e paidentifikuar”, informon policia.

Nga kqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dhune.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë  për identifkimin e viktimës dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

(Foto ilustruese)