Gazetari ia thotë në sy Olsit: Thonë se kopjon Ermalin dhe Besin

Gazetari ia thotë në sy Olsit: Thonë se kopjon Ermalin dhe Besin

Olsi Bylyku ka qenë i ftuar special në punatën e radhës të #EXPULS përballë gazetarit Ronaldo Sharka në ekranin gjeneralist të RTV Ora!

Olsi u ngacmua nga moderatori për faktin se thuhet në përditshmëri që Olsi kopjon Ermal Mamaqin dhe Bes Kallakun.

Olsi i pranoi të tilla fjalë, dhe tha se nuk ndihet keq aspak.

Ai tha se kur nisi emisionin e tij, e akuzonin shumë se kishte kopjuar Ermal Mamaqin por tashmë këto komente tha ai janë zhdukuar pasi ndjekësit kuptuan që është diçka shumë ndryshe.

Ndiqni intervistën e plotë për më tepër:

https://youtu.be/wLOAP5V_3_0

EMISIONET