Fustani i nxjerr pjesët intime, modelja fotografohet në gjendje të dehur

Chloe Ferry, modelja britanike e Geordie Shore, e kishte të vështirë të fshihte pjesët intime të trupit teksa ishte veshur me një fustan të shkurtër që i nxirrte në pah format e trupit.

25-vjeçarja u fotografua pasi doli nga party, e dehur dhe e ulur në tokë.

Modelja nuk ishte shfaqur në këtë gjendje asnjëherë më parë, ndaj këto pamje morën vëmendjen e të gjitha mëdiave britanike.

Shfletoni galerinë për më shumë foto.

FOTOGALERI TJERA

Rruga e Teleferikut
24/09/2020 - 13:33