Lorik Cana është një bashkëshort dhe baba shumë i përkushtuar dhe këtë e tregojnë më së miri postimet e tij në “Instagram”.

Ai shpesh herë poston foto me fëmijët dhe bashëshorten e tij dhe duken kaq të lumtur!

Së fundmi ish-kapiteni i Kombëtares Shqiptare ka postuar në “Instastory” një foto më vajzën e porsalindur dhe djalin. Ata shihen të tre në shtrat të shtrirë të tre thuajse në të njëjtin pozicion, ndërsa e vogla qëndron mbi shpinën e babait të saj.

Me siguri që fotoja do jetë shkrepur nga Monika e cila duhet të admirojë familjen që ka.