Zbulohen fotot e dasmës së Nick dhe Priyanka .

Në fotot shihet çifti i lumtur në dy ceremonitë e martesës, atë katolike dhe Hindu në Jodhpur të Indisë gjatë fundjavës. Ceremonia katolike u mbajt të shunën dhe nusja shihet me një vello të bardhë ndërsa dhëndri me kostumin e zi të zakonshëm nga stilisti amerikan Jodhpur gjatë fundjavës.
Të bësh art me kafe
30/11/2017 - 15:05
Asgjë nuk është e pamundur
28/11/2017 - 21:17