Ylberi ngrihet mbi Ksamil dhe Sarandë

Reshjet e shiut i kanë lënë vendin ylberit i cili është ngritur mbi Ksamil dhe Sarandë. Fotot nga gazetari i Ora News Geraldi Bregu.
Të bësh art me kafe
30/11/2017 - 15:05
Asgjë nuk është e pamundur
28/11/2017 - 21:17