Vera kthen ngjyrat, parada sot në Kuvend

I nxehti i verës ka rikthyer edhe ngjyrat në Kuvend. Deputetë dhe deputete u panë të veshur me ngjyra verore ndërsa parakalonin për tu futur në sallën e Parlamentit për seancën plenare.
Skulptura të mahnitshme 3D
27/12/2017 - 15:26
Aksident në autostradë
27/12/2017 - 13:08