'Vajzat e arta' në tapetin e kuq të Çmimeve Oskar

Ato janë 'vajzat e arta' të Hollywood. Dhe padyshim që shkëlqyen e në tapetin e kuq në 90 vjetorin e Çmimeve Oskar. Jennifer Lawrence u fut në pistën e Dolby Theater e veshur me një fustan ngjyrë ari të Dior ndërsa jepte një shkëlqim verbues. Yjet e tjerë të filmave Sandra Bullock, Lupita Nyong'o dhe Gal Gadot gjithashtu mbërritën me veshje ngjyrë ari e argjendi duke siguruar vëmenjen në shfaqjen e çmimeve të këtij viti.
Albumi fotografik "Euro 2016"
22/01/2018 - 19:00
Rastësitë perfekte
22/01/2018 - 17:34
“Aksidente komike”
21/01/2018 - 14:04