'Vajzat e arta' në tapetin e kuq të Çmimeve Oskar

Ato janë 'vajzat e arta' të Hollywood. Dhe padyshim që shkëlqyen e në tapetin e kuq në 90 vjetorin e Çmimeve Oskar. Jennifer Lawrence u fut në pistën e Dolby Theater e veshur me një fustan ngjyrë ari të Dior ndërsa jepte një shkëlqim verbues. Yjet e tjerë të filmave Sandra Bullock, Lupita Nyong'o dhe Gal Gadot gjithashtu mbërritën me veshje ngjyrë ari e argjendi duke siguruar vëmenjen në shfaqjen e çmimeve të këtij viti.
Kur të mërzitet jeta...
21/03/2018 - 17:51
Njerëz kreativ!
20/03/2018 - 17:45
Kukësi mposht Vllazninë 2-0
19/03/2018 - 15:59