U vranë në sulmet ajrore, babai vajton mbi trupat e 3 fëmijëve

U vranë nga sulmet ajrore në Siri, babai vajton mbi trupat e 3 fëmijëve të tij Të paktën 16 civilë, përfshirë 7 fëmijë janë vrarë nga sulmet ajrore siriane dhe ruse në rajonin e Idlibit të mbajtur nga xhihadistët. Fotot nga vendngjarja tregojnë momentin prekës kur një baba vajton mbi trupat e vdekur të tre fëmijëve të tij dhe një foshnje që ishte kushëriri i viktimave. Ndërkohë fëmijët e tjerë të plagosur janë të shtrirë në shtretër.

FOTOGALERI TJERA

Kukësi-Laçi përmes fotove

01/09/2019 - 20:32

"Hiti" i vjeshtës

31/08/2019 - 14:56

"Të pikturosh" ndjenjat

30/08/2019 - 13:29