Tuna e mbushur plot dashuri për festa

Këngëtarja e njohur Altuna Sejdiu ka publikuar në prag festash disa foto së bashku me vogëlushin e saj Tian. E veshur me të kuqe dhe me flokë gërshet Tuna ka sjellë një atmosferë festive këtë fundvit në fotot e publikuara.
Java afrikane në fotografi
18/05/2018 - 09:03
Ja si do të duket Piramida
16/05/2018 - 15:53