Tirana vs Skëndërbeu s'ka fitues

Përfundon në stadiumin ‘Air albaia’ ndeshja mes Tiranës dhe Skëndërbeut. Pjesa e parë e ndeshjes u mbyll në avantazh të Skënderbeut. Klubi i “Ujqërve të Dëborës” ka kaluar në avantazh në minutën e 33 me anë të Dejvi Bregut. Në pjesën e dytë ekipet filluan të sulmojnë më ashpër dhe së fundmi Tirana gjen rrugën e rrjetës me anë Elton Cales në minutën e 76-të.
Tirana sot më 28 mars 2020
28/03/2020 - 14:52
Tirana sot më 27 mars 2020
27/03/2020 - 14:27
Kujdes, Kryeministri!
25/03/2020 - 14:02
Durrësi dashuron Italinë
23/03/2020 - 13:33